Projektanti

Jihočeský kraj

Buzková Marie


B.Němcové 441, 378 62, Kunžak
tel.: 602 620 711
email: mbuzkova@centrum.cz

Ing. arch. Jiří Klas


Paříkova 94/6, 190 00, Praha-Vysočany
tel.: 732 144 252
email: klas@klas-projekt.cz

Ing. Jiří Gantner


Nádražní 569, 377 01, Jindřichův Hradec II
tel.: 777 690 669
email: gantner@ateliergg.cz

Ing. Jiří Treybal


Žižkova 312, 386 01, Strakonice
tel.: 603 507 541
email: treybal.st@seznam.cz

Ing. Libor Jiřík


B.Němcové 1692/38, 370 01, České Budějovice
tel.: 602 331 806
email: info@dolmengroup.cz

Ing. Lukáš Kvídera


Lužnice 182, 379 01, Třeboň
tel.: 777 751 766
email: lukas@lkprojekt.eu
web: www.lkprojekt.eu

Ing. Radek Pernekr


Krumlovská 1128, 383 01, Prachatice
tel.: 607 713 321
email: radek.pernekr@quick.cz

Ing. Zdeněk Petrtyl


Zlatá Koruna - Plešovice 47, 383 01, Český Krumlov
tel.: 724 034 897
email: z.petrtyl@inkapo.cz

Jiří Urbánek


Hraniční 70, 386 01,Strakonice
tel.: 602 427 317
email: jiri.urbanek@seznam.cz

Josef Princ


Jarošovská 753/II, 377 01, Jindřichův Hradec
tel.: 602 344 211
email: princ.j@tiscali.cz

Miroslav Hájek


Václavská 495, 377 01, Jindřichův Hradec
tel.: 384 324 941
email: hajek@hprojekt.cz

Miroslav Chalupský


Raisova 1004, 386 01, Strakonice
tel.: 724 053 636
email: firma@atelier-penta.cz

Petr Vlášek


Nádražní 249/II, 377 01, Jindřichův Hradec
tel.: 602 159 859
email: pvlasek@p-atelier.cz

Zdeněk Frk


U Malše 2, 370 01, České Budějovice
tel.: 728 326 266
email: frk@atelierhf.cz
BASF Stavební hmoty
Česká republika s.r.o.
K Májovu 1244
537 01 Chrudim

Tel.: +420 469 607 111
Fax.: +420 469 607 112
info@fasadnistudio.cz

COPYRIGHT 2012 © Fasádní studio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Podmínky použití

Facebook Fasádního studia Kanál Youtube - nová videa
Nejbližší pobočky podle polohy